ΠΑΝΙΣΧΥΡΗ 4ΠΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
Βρετανικές Παρθένοι Νήσοι
Βρετανικές Παρθένοι Νήσοι
Η
Η
Ν
Ι
Η
Ι
World Championship Qualification CONCACAF 1
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
World Cup Qualification CONCACAF 2nd round grp. D
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8-1 | Ν Ν |
1 | ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-1 | Ν |
1 | ΝΙΚΑΡΑΓΟΥΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν |
2 | ΠΑΝΑΜΑΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5-1 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5-1 | Ν Ν |
2 | ΠΑΝΑΜΑΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν |
2 | ΠΑΝΑΜΑΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν |
3 | ΓΟΥΙΑΝΑ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | Ν Η | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0-0 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | Ν Η |
3 | ΓΟΥΙΑΝΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν |
3 | ΓΟΥΙΑΝΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η |
4 | MONTSERRAT | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-7 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-3 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-4 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-7 | Η Η |
4 | MONTSERRAT | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η |
4 | MONTSERRAT | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-4 | Η |
5 | ΜΠΕΛΙΖ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-7 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0-1 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-6 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-7 | Η Η |
5 | ΜΠΕΛΙΖ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η |
5 | ΜΠΕΛΙΖ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η |
World Cup Qualification CONCACAF 2nd round grp. C
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΚΟΥΡΑΣΑΟ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6-1 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6-1 | Ν Ν |
1 | ΚΟΥΡΑΣΑΟ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-1 | Ν |
1 | ΚΟΥΡΑΣΑΟ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν |
2 | ΑΙΤΗ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-2 | Ν Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2-1 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-2 | Ν Ν |
2 | ΑΙΤΗ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ν | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ν |
2 | ΑΙΤΗ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν |
3 | ΣΕΝΤ ΛΟΥΤΣΙΑ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3-4 | Ι Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | Ι Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3-4 | Ι Η |
3 | ΣΕΝΤ ΛΟΥΤΣΙΑ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Ι | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι |
3 | ΣΕΝΤ ΛΟΥΤΣΙΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η |
4 | ΑΡΟΥΜΠΑ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Ι Η | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-1 | Ι Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Ι Η |
4 | ΑΡΟΥΜΠΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η |
4 | ΑΡΟΥΜΠΑ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ι | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι |
5 | ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-7 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0-3 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-7 | Η Η |
5 | ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η |
5 | ΜΠΑΡΜΠΕΙΝΤΟΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-4 | Η |
World Cup Qualification CONCACAF 2nd round grp. B
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7-0 | Ν Ν |
1 | ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν |
1 | ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν |
2 | ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ & ΤΟΜΠΑΓΚΟ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9-3 | Ν Ι | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5-2 | Ν Ι | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-1 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9-3 | Ν Ι |
2 | ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ & ΤΟΜΠΑΓΚΟ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Ι | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι |
2 | ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ & ΤΟΜΠΑΓΚΟ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7-1 | Ν |
3 | ΣΕΝΤ ΚΙΤΣ & ΝΕΒΙΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-4 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0-3 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-4 | Ν Η |
3 | ΣΕΝΤ ΚΙΤΣ & ΝΕΒΙΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν |
3 | ΣΕΝΤ ΚΙΤΣ & ΝΕΒΙΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η |
4 | ΓΡΕΝΑΔΑ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2-5 | Η Ι | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | Η Ι | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2-5 | Η Ι |
4 | ΓΡΕΝΑΔΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η |
4 | ΓΡΕΝΑΔΑ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ι | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-2 | Ι |
5 | ΜΠΑΧΑΜΕΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-8 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0-5 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-3 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-8 | Η Η |
5 | ΜΠΑΧΑΜΕΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-7 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-7 | Η |
5 | ΜΠΑΧΑΜΕΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η |
World Cup Qualification CONCACAF 2nd round grp. A
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΟΝΔΟΥΡΑ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9-2 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-2 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9-2 | Ν Ν |
1 | ΟΝΔΟΥΡΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν |
1 | ΟΝΔΟΥΡΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6-1 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6-1 | Ν |
2 | ΚΟΥΒΑ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4-3 | Ν Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Ν Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4-3 | Ν Η |
2 | ΚΟΥΒΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν |
2 | ΚΟΥΒΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η |
3 | ΝΗΣΙΑ ΚΕΙΜΑΝ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-3 | Η Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Η Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-3 | Η Ν |
3 | ΝΗΣΙΑ ΚΕΙΜΑΝ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν |
3 | ΝΗΣΙΑ ΚΕΙΜΑΝ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η |
4 | ΑΝΤΙΓΚΟΥΑ & ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΤΑ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Η Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Η Ι | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Η Ι |
4 | ΑΝΤΙΓΚΟΥΑ & ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΤΑ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ι | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι |
4 | ΑΝΤΙΓΚΟΥΑ & ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΤΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η |
5 | ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-7 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1-2 | Η Ι | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-5 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-7 | Η Ι |
5 | ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-6 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-5 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-6 | Η |
5 | ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Ι | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ι |
World Cup Qualification CONCACAF 2nd round grp. E
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9-0 | Ν Ν |
1 | ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6-0 | Ν |
1 | ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν |
2 | ΤΖΑΜΑΙΚΑ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-2 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3-0 | Ν Ν | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-2 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-2 | Ν Ν |
2 | ΤΖΑΜΑΙΚΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν |
2 | ΤΖΑΜΑΙΚΑ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-2 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-2 | Ν |
3 | ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜ. | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4-1 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3-1 | Ν Η | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4-1 | Ν Η |
3 | ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜ. | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν |
3 | ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜ. | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η |
4 | ΔΟΜΙΝΙΚΑ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-9 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0-4 | Η Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2-5 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-9 | Η Η |
4 | ΔΟΜΙΝΙΚΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | Η |
4 | ΔΟΜΙΝΙΚΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-6 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-6 | Η |
5 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0-7 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0-5 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0-7 | Η Η |
5 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η |
5 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η |
World Cup Qualification CONCACAF 2nd round grp. F
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΣΟΥΡΙΝΑΜ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8-1 | Ν Ν |
1 | ΣΟΥΡΙΝΑΜ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-1 | Ν |
1 | ΣΟΥΡΙΝΑΜ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4-0 | Ν |
2 | ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8-0 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2-0 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6-0 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8-0 | Ν Ι |
2 | ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8-0 | Ν |
2 | ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι |
3 | ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-1 | Ν Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-1 | Ν Ι |
3 | ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Ι |
3 | ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2-0 | Ν | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-1 | Ν |
4 | ΑΓΙΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ & ΓΡΕΝΑΔΙΝΕΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-7 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-4 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-7 | Η Η |
4 | ΑΓΙΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ & ΓΡΕΝΑΔΙΝΕΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-3 | Η |
4 | ΑΓΙΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ & ΓΡΕΝΑΔΙΝΕΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1-4 | Η |
5 | ΑΝΓΚΟΥΙΛΑ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0-12 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0-3 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0-9 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0-12 | Η Η |
5 | ΑΝΓΚΟΥΙΛΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-1 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-3 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-4 | Η |
5 | ΑΝΓΚΟΥΙΛΑ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-8 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-6 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0-8 | Η |
Αγώνες
ΗΜ/ΝΙΑ | ΔΙΟΡΓ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ | |
---|---|---|---|---|---|
12/06/24 | WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION CONCACAF 1 | ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜ.-ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 3-0 | 4-0 | Η O |
08/06/24 | WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION CONCACAF 1 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ | 0-2 | 0-3 | Η O |
26/03/24 | WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION CONCACAF 1 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 0-0 | 4-2 | Ν O |
22/03/24 | WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION CONCACAF 1 | ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 0-0 | 1-1 | Ι U |
16/11/23 | CONCACAF NATIONS LEAGUE 1 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΔΟΜΙΝΙΚΑ | 0-0 | 1-2 | Η O |
16/10/23 | CONCACAF NATIONS LEAGUE 1 | ΤΕΡΚΣ ΚΑΙ ΚΑΙΚΟΣ-ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 1-1 | 2-2 | Ι O |
13/10/23 | CONCACAF NATIONS LEAGUE 1 | ΔΟΜΙΝΙΚΑ-ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
09/09/23 | CONCACAF NATIONS LEAGUE 1 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΤΕΡΚΣ ΚΑΙ ΚΑΙΚΟΣ | 2-1 | 3-1 | Ν O |
23/03/23 | CONCACAF NATIONS LEAGUE 1 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ | 1-1 | 1-3 | Η O |
13/06/22 | CONCACAF NATIONS LEAGUE 1 | ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ-ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 4-0 | 6-0 | Η O |
07/06/22 | CONCACAF NATIONS LEAGUE 1 | ΝΗΣΙΑ ΚΕΙΜΑΝ-ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
03/06/22 | CONCACAF NATIONS LEAGUE 1 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΝΗΣΙΑ ΚΕΙΜΑΝ | 0-0 | 1-1 | Ι U |
06/06/21 | WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION CONCACAF 1 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΚΟΥΡΑΣΑΟ | 0-6 | 0-8 | Η O |
03/06/21 | WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION CONCACAF 1 | ΚΟΥΒΑ-ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 1-0 | 5-0 | Η O |
31/03/21 | WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION CONCACAF 1 | ΑΓΙΟΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ & ΓΡΕΝΑΔΙΝΕΣ-ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 2-0 | 3-0 | Η O |
28/03/21 | WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION CONCACAF 1 | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ-ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ | 0-2 | 0-3 | Η O |
Στατιστικά Γκολ
- Under / Over
- Goal / No Goal
- Σύνολο τερμάτων
- Ακριβή σκορ
- Γκολ ανά 15λεπτο
ΓΚΟΛ | OVER | UNDER |
---|---|---|
1,5 | 4 | 0 |
2,5 | 2 | 2 |
3,5 | 2 | 2 |
GOAL | NO GOAL |
---|---|
9 | 7 |
5 | 3 |
0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
---|---|---|---|
0 | 8 | 7 | 1 |
0 | 4 | 3 | 1 |
ΣΚΟΡ | ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ |
---|---|
0-3 | 2 |
4-2 | 1 |
1-2 | 1 |
3-1 | 1 |
1-3 | 1 |
1-1 | 1 |
0-8 | 1 |
15ΛΕΠΤΟ | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ |
---|---|---|
1-15 | 0 | 2 |
16-30 | 0 | 1 |
31-45 | 1 | 3 |
46-60 | 1 | 3 |
61-75 | 1 | 0 |
76-90+ | 0 | 2 |
Σκόρερ
ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΓΚΟΛ |
---|---|---|
LUKA CHALWELL | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 2 |
T'SHARNE GALLIMORE | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 2 |
JOSHUA BERTIE | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 1 |
JERRY WILTSHIRE | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 1 |
TROY CAESAR | ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΝΗΣΟΙ | 1 |